| denisaa_4298 a întrebat:

maine voi poleca la tara si nu prea situ ce sa fac sa nu ma plictisesc, precizez ca am o sora mai mik(6 ani) dar nu prea imi ete de folos.deci.va rog mult dati-mi niste idei.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ia-ti mai multe carti cu tine si citeste. Este un timp excelent sa citesti dintre cartile pe care iti doresti sa le citesti.

| rater1994 a răspuns:

Pai sa te joci cu animelele ar fi o idee dar cat timp si cainele sar satura de la atata joacalaughing Daca ai prieteni prietene stai cu ele fara prieteni nu prea ai ce face sau du-ti pc si instaleaza-ti ceva jocuri inaintehappy

| raduthebest a răspuns:

Joaca-te cu animalele