| LittleHobbitLover a întrebat:

Mama si matusa mea au avut o cearta...foarte rea. Eu si parintii locuim, sau locuiam cu ea. Acum ne-a dat afara. Trebuie sa ne gasim un apartament, sa stam cu chirie.
Nici nu stiu cum sa ma simt...a spus lucruri care acum imi fac inima foarte grea. Eu matusii ii spuneam mereu bunica (mama tatalui meu a murit cand el avea 10 ani. Ea l-a adoptat.) acum ma simt ca o straina. Mai vorbeste cu mine, insa pe mama nici nu mai vrea sa o vada. Nu stiu ce sa fac. Stiam ca va veni timpul sa ne mutam odata, pana acum am impartit o camera cu mama si tata; nu era chiar atat de rau, dar mi-am dorit si eu camera mea. Acum se pare ca o sa o am.
Toata viata m-am simtit prinsa la mijloc, cu toate certurile, toti care trag de mine. Mama se certa cu tata inainte; acum incep si altii sa se certe?! Am spus : Gata, de azi nu o sa imi mai pese.
Presupun ca o sa ne mutam curand...asa ca o sa am si o camera a mea. Daca stam cu chirie as putea sa o vopsesc, sa pictez ceva pe pereti? Adica am voie?

Răspuns Câştigător
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Da ai voie. (foop da system!)

| LittleHobbitLover explică (pentru LiviuAlexoiu):

Fac dă sistăm.

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru LittleHobbitLover):

Foop yeah

4 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Asteapta sa ai mai intai camera aia.mai vezi tu dupa

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru yekto):

Foop the system bro!
Coloreaza camera de acum! XD