| DeeaDeutza a întrebat:

Buna membri TPU! Eu sunt f populara in scoala! Si toata lumea este geloasa pe mine! Chiar si prietena mea! Ce pot face? Cea mai buna prietena este geloasa pe mine! Eu o iubesc mult pe ea! O cunosc de 9 ani.de la gradinita.si nu ne-am certat niciodata! Help me!

Răspuns Câştigător
| Kira9747 a răspuns:

Ei bine cred ca cea mai buna solutie este sa vorbesti cu ea sa ii explici ca nu vrei sa va certati pe tema ca tu esti populara, si ca tu tii foarte mult la ea
Fundita?

9 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Tin sa mentionez ca e vacanta de vara big grin laughing))

in clasa treci?

| maryana5 a răspuns:

@Daniel big grin scrisesem "in ce clasa treci" dar cred ca mi-a taiat din raspuns straight face

| Saturday a răspuns:

Populara in ce fe.sa te cunoasca lumea sau sa fii prietenoasa cu toti? Eu cred ca prima variantatonguecam dai dovada de fata ori fitoasa ori increzuta.parerea mea.acum puteti sa-mi dati stupidlaughinglaughinglaughing

| Saturday a răspuns:

Eu cand zic ca esti increzuta nu ma crezitonguelaughing

| DeeaDeutza explică:

A 5-a trec

| DeeaDeutza explică:

Aozi...eu am note f mari, si de aia sunt populara...si in plus, ma cunoaste toata scoala pentru ca am fost la f multe concursuri si am f multe medalii din aurwinkingasa ca nu te mai baga unde nu`ti fierbe oala

| chocolatemuffin a răspuns:

Auzi, nu te supara dar sincer nu prea cred ca esti 'populara' adica unde te crezi? in filme cu americanilaughing? numai acolo sunt 'reginele scolii si tocilarii'...zau asastraight facepoate esti populara, adica te intelegi bine cu colegii din clasa dar e cu totul alt ceva...si sincer esti cam mica sa si foarte popularalaughing cei care ii stie toata scoala sunt in general mai mari.acum nu te supara pe mine eu doar spun ce credbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maryana5 nu trece in clasa, trece in banca laughing

| ♥aŁєCsA♥ a răspuns:

Daca acest lucru o face sa fie geloasa inseamna ca ea nu simte aceeasi prietenie fata de tine cum simti tu pentru ea acum nu stiu ce sa zic incearca sa o bagi si pe ea in anturajul tau... fa'o sa se simta si ea popularabig hug
succes:*
funda?batting eyelashes