| anonim_4396 a întrebat:

mi-a venit menstruatia chiar azi in ultimele 2 zile ale lunii...credeti ca o sa-mi treaca pana maine seara(30 iunie)?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are cum sa ti treaca asa repede, eventual prin 2-3 iulie scapi

| andreywtza a răspuns (pentru mona):

Pai da dar e bine sa treci cu ciclul in luna urmatoare? mie mi s-a mai intamplat o data asa si mi s-a oprit in ultima zi

| mona a răspuns (pentru andreywtza):

Nu are legatura ce zici tu, gandeste te un pic, daca ti vine in ultima zi din luna, unde ai mai auzit ciclu sa te tina o zi? ciclu daca ti regulat vine la 27-28 zile indiferent ca e inceput sau sfarsit de luna si te tine 3-5 zile poate si 6 zile

| fabiola a răspuns:

Nu stiu ce-ti spun astrele, dar daca tu nu stii, noi nici atat!

| Criiistinutsa a răspuns:

Poti sa o opresti. Iei calciu si urmatoarea luna n-ai problemehappy. vine normal.
O colega ia asahappy. Bea calciu si in cateva ore ii trece happy

| andreywtza a răspuns (pentru Criiistinutsa):

Pai si o sa se opreasca sigur?

| Criiistinutsa a răspuns (pentru andreywtza):

Da. ei i se opreste cicathinking

| i86e2 a răspuns:

Nup, probabil nu-ți va trece, dacă chiar vreți să o faceți, va fi cam sângeros. laughing
Din ce am înțeles, oricum va fi sângeros, dacă ești virgină.

| DjNZone a răspuns:

Nu prea cred mi-a zis iubitamea