| IcsD a întrebat:

mi-am cumparat o pereche de blugi dar nu`mi plac (nu intrebati de ce i-am luat). cum sa ii patez sau rup sau orice sa para un accident? ajutoor. Multumesc

Răspuns Câştigător
| mada. a răspuns:

Da "din greseala" cu putin ulei pe eihee hee

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ii patezi, parintii tai nu-ti vor mai da bani de altii (ca e criza) si atuncivei purta multa vreme o perech de blugi care nici nu iti plac si mai sunt si patati. O sa rada toata lumea de tine.

| Raiden a răspuns:

Stiu cum e... si eu mi-am luat blugi care nu-mi plac nu i-am purtat decat de vreo 2-3 ori. Dar n-am de ce sa ii patez... ii tin acolo in caz de ceva ii port... ca na. cum spui si copii de pe aici. parinti nostri au dat bani pentru ei, au muncit... Poarta-i si tu cand iesi pe la bloc sau din asteabig grin.

| PauLa.M a răspuns:

Am sa fiu nesimtita, si am sa intreb: DE CE i ai luat raised eyebrows?

| NoName0011 a răspuns:

Poartai pe acasa... sau dai la o fata care nu arehappy

| Psihoterapeutul a răspuns:

De ce sa ii rupi sau sa-i patezi? nu-i mai frumos sa-i daruiesti cuiva care chiar are nevoie de aceea pereche de blugi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAca tu ai fi in criza de bani si copilul tau si'ar rupe pantalonii din 5 in 5 minute cum te'ai simti?
Si eu am pantaloni care nu'mi plac. dar apreciez munca parintilor... ei lucreaza pentru acesti banihappy pentru acesti pantaloni

A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta ce ti-ai luat!straight face ce tupeu aveti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ncerc sa imi fac perechile de blugi am vreo 3 perechi dar nust cum crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fai mai misto ia o lama si taiei ca sa fie mai moderni cumparati o curea casual si puneleo si o sa vezi ca o sa se imbunatateasca happy cerdema ca si eu am avut blugi care nu mi-au placut dar am adaugat cate ceva ca sa para mai moderni si a mers toti ma intrebau de unde am blugii asa si tu poti sa faci folosesteti imaginatia adauga, sa vezi ca o sa iasa ceva tare happy.

| Stefan_7266 a răspuns:

Daca fumezi...arde-i putin asa smug...si daca nu...arde-i oricum ca le zici ca un preten i-a facut praf laughing