| JustMeeLebee a întrebat:

azi am cumparat o pereche de blugi de la un magazin din Londra, cand am ajuns acasa am realizat ca am luat marimea gresita, dar din pacate am pierdut bonul, am rascolit toata casa si nu l-am gasit, dar nu am luat eticheta de pe ei, se poate sa ma duc maine la ei sa mii schimbe? Chiar sunt in criza, imi plac mult dar marimea este prea mare crying((

Răspuns Câştigător
| biaflorence a răspuns:

Incercarea moarte n-are

2 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca ai noroc, poate ti schimba, nu stiu ce sa spun :\

| JustMeeLebee explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, am gasit bonul fiscal, Multumesc lui Dumnezeu! M-am linistit acuma!