| Anna_2215 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de blugi si vreau sa spun ca in fata unde este " slitul" sa zicem asa se vede urat adica e larga chestia, arata ca la baieti, si sunt de la AMISU si as vrea sa-i modific, se poate?

2 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Se poate, dar trebuie sa ii modifice o persoana care se ocup cu asa ceva, du-te la un croitor pentru ca daca te apuci sa ii faci tu ii strici
succes!

| batinmarioara a răspuns:

Nu cred ar arat urat nu stiu as vrea sa te ajut dar nu stiu cum