| Bogdan_9316 a întrebat:

Buna mi-am cumparat un hamster sirian, si pe care l-am ales nu mia-m dat seama ca are pui in burta e femela... Dar asta imi pare bine vreau sa spun ce mananca hamsterul sirian?

Si la burta are sfarcurile alea asa mai mari si burta si cand sta in 2 labute se vede ca 2 saci in spate.

Nu musca e foarte cu minte (culoarea hasterului e cafeniu, auriu )

Funda!

3 răspunsuri:
| Adelyn24 a răspuns:

Pai du-te si cumparam ceva grisine laughing

| Bogdan_9316 explică (pentru Adelyn24):

Habar nu am de ce postezi daca esti la creier ca copacu.

| Adelyn24 a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Stii cv am multi dusmanii pe nume bogdan(asta este un nume prostesc) si daca vrei sa te numeri printre ei contacteaza-ma.