| Blue25 a întrebat:

Hey! Mi'am laut samsung S5260 si am bagat cardul de 512 mb microsd si nu cred ca il citeste adica cand dau la >imagini-mutare nu imi apare ca pot sa il mut pe card. Ce are?

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Ai probat sa-l bagi in alt telefon? sa vezi daca merge sigur? poate nu il citeste modelul asta de card-firma.sau poate ti-a cazut cumva telefonul cu cardul in el sau l-ai pus undeva si te-ai asezat pe el din greseala.sunt multe variante,dar cert e ca nu mai merge. tatoneaza si tu:sterge cu spirt contactele de la card,cauta un program recovery data card si vezi daca telefonul conectat la pc,iti poate vedea microsdul apoi cu programul recovery data, transferi ceea ce ai nevoie pe pc. apoi incearca sa-l formatezi, poate asa merge cumva.noroc