| PDM2000 a întrebat:

Mias dori sa ma ajutati cu un baiat.

Cand am fost foarte mica am cunoscut un baiat aproape de varsta mea.Na intelegeam minunat avem foarte multe amintri frumoase pana in 2010 ca noi suntem prieteni din anul 2004-2005.In anul 2010 a aparut o fata.Acea fata era colega mea eu ii povestiseram de baiatul acesta de cand eram mica si intr-o zi mi-a cerut id-ul lui eu nu am vrut sa il dau dar ma fortat si i l-am dat. Dupa cateva zile am iesit impreuna toti 3 era minunat doar ca o baga doar pe ea in seama si eu eram ignorata de el.Intr-o zi ea i-a spus de sora ei.Sia asa s-a cunoscut si cu ea fiinda aceasta de varsta lui sau apropiat mi-au spus ca sunt impreuna atunci eram suparata destul de rau dupa mi-au spus ca nu erau impreuna ca au vru sa imi faca in ciuda... Dupa ceva luni el a cunoscut 3 fete. Ele erau prietenele surori a colegei mele.Si de atuncia el a inceput sa ma ignore complet eu ma tot bag cu el in seama dar nimic nu stiu ce sa mai fac sa fium din nou amici buni cum eram inainte sa ma bage si el inseama si s-au intampla foarte multe lucruri multe multe multe lucruri intre noi 2. El are un frate geaman. Azi Azi am auzit de la un vecin ca cica asiara sa pupat ori el ori fratiso cu o fata si o zis ca se mozoleau de numa si eu nu prea stiu cine ii dapoi daca i el chiar nu stiu ce ma fac cu toate ca eu imi doresc mult sa m abage in seama cum fac sa ma bage in seama si daca era el ce fac sa-l uit chiar nu pot sa mi-l scot din minte ce fac?

Răspuns Câştigător
| MaryaElena2979 a răspuns:

Uite iti dau un sfat nu stiu cat de bun dar sper sa te ajute...Incearca sa ii amintesti ce prieteni erati inainte de a le cunoaste pe acele fete.Intreaba-l de ce s-a schimbat, de ce te ignora si de ce nu mai sunteti deloc prieteni! Iar daca nu iti va da un raspuns ignora-l si tu.

4 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Intr-o zi invita-l la un suc si spune-i ca ai ceva de discutat cu el.
Il intrebi de ce te respinge atata dar ia-l cu frumuselu.
Fundoi?:*

| haiZI a răspuns:

Nu-i amintii ce prieteni buni ati fost si toate povestile triste ca va crede ca esti disperata, ceea ce nu sexi si iti scad sansele sa fii cu el.
trebuia sa actionezi mai repede in acesti ani si sa nu astepti pana ploua, el a inteles ca aveti doar o relatie de prietenie si nimic mai mult. du-te vorbeste cu el, cheama-l afara si spune-i ca i-l placi, mai bine mai tarziu decat niciodata, nu astepta sa-ti cada in brate.

| kryssumik a răspuns:

Scrie corect ca sa inteleg si apoi o sa iti raspund

| PDM2000 explică:

Dau fundita