| Ioana :x a întrebat:

Mie imi place de un baiat si cred ca si lui. azi mergeam pe strada si cand m-a vazut a intors capul adica nu a vrut sa se uite la mine... ce inseamna asta? ca este timid sau ca nu ii pasa de mine? insa el mi-a dat semne ca ma place... deci ce inseamna asta? :-s va rog sa ma ajutati sad

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca este timid, probabil este si confuz si reactia ta l-a cam surprins.

| Nebuneală a răspuns:

Pai... usor e timidhappy parerea mea! Sau el vrea sa ascunda relatie poate e mai tandru! Paote el nu ti-a propus sa fiti impreuna inca deoarece tu nu i-ai dat semne ca il placilove struck
Daca vrei sa fi cu el stai mai mult cu el vorbeste cu el incearca sa te apropi mult de el ca sa vada ca chiar il placi:X
Succes!