| Andreea2209 a întrebat:

Bunahappy Mie imi place de un baiat si intr-o zi o prietena de-a mea i-a spus asta la telefon iar el a ras putin la inceput apoi i-a spus ca si el ma place pe mine (a zis ca sunt frumoasa si draguta) A spus de mai multe ori ca ma suna dar nu a facut-o si nu prea ma mai baga in seama de cand a aflat ca il placsad Ce ar trebui sa cred?

5 răspunsuri:
| papusika34 a răspuns:

Pai, e cam coplicata situatia ta! Ori te tine in susupan ca sa-ti faca o surpriza, ori (si imi cer scuze ca spun asta) nu mai tine la tine. Dar du-te si tu in pauza si vorbeste cu el, intreaba-l ce mai face, daca a stiut cum sa rezolve temele la anumite materi etc, etc. si vezi cum reactioneaza!winking Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Andreea2209 explică (pentru papusika34):

Pai el nu invata in scoala cu mine

| Andreea2209 explică (pentru papusika34):

Dar e cam ciudat sa nu mai tina la mine pentru ca intr-o seara a zis ca ma place si urmatoarea zi ii trece?

| papusika34 a răspuns (pentru Andreea2209):

Da, aici asa e... poate, nu stiu ii e rusine...

| Romancuta1996 a răspuns:

Fii tu insusi, cum erai inainte. Nu arta pe fata ca iti la de el. Crede-ma el o sa aprecieze asta!