| Chocolattex3 a întrebat:

miercuri am fumat 4~5 tigari (prima oara cand am fumat) si joi am fumat 6~7 tigari. Ma cam doare gatul. am cancer la gat? Nu mai fumez

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Numele-ti zice tot! esti fantasticrolling on the floor)) cine te pune sa fumezi mah?laughing)) ahhhlaughing))laughinglaughing)laughing)laughing asa.deci 1 rand la varsta ta nu-i bine sa fumezi(nu-i bine de fel nu numa la varsta ta). Fumatul are o groaza de chestii rele, de ce sa dai pe un pachet 12 lei la zi si sa nu mai poti alerga la sport sau in curtea scolii, sa simti k respiri greu, sa te alegi cu pete pe plamani si multtteee alttteee chestii, cand poti sa fii curat, sa dai bani pe ciocolata jeleuri si chipsurithinking mai strangi o saptamana pe ei ti-ai luat o bluza. Lasa-le mah k nu's bune!

| Addox a răspuns:

Nu, nu ai cancer, stai linistit! Dar ai fumat foarte mult, pentru prima data, si putea sa ti se faca rau. Foarte bine ca nu mai fumezi! Uite si un articol care poate te inspira: http://www.addox.ro/timp+liber/toti+fumeaza.+eu+de+ce+sa+nu+o+fac%3F/7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pune gura pe ele nici cu forta, du-te la Fundeni la oncologie si cind ii vei vedea te vei lecui. Lasa organismul in pace si nu te lua dupa primitivi ca nu mai esti cool daca nu fumezi eu zic sa fii copil cu minte mai bine dai banii pe carti si mult folos o sa ai

| nebunu112 a răspuns:

Nu ai nimic...doar k ai infalat fum si nu ai fost invatat...iti va trece in cateva zile funda