| Myself_5723 a întrebat:

Bunasad! Nu am multi prieteni, adica pot sa spun ca nu am deloc, i-as avea pe colegi, dar sunt foarte rautaciosi si smecheri, vad alte gasti ca sunt vreo 30 de persoane si se inteleg de minune, iar eu nu reusesc sa-mi fac nici macar un singur prieten la nevoiesad. Mi se spune ca sunt fff draguta si sunt prietenoasa, dar poate nu sunt pe gustul celorlalti avandin vedere ca eu am fost invatata sa nu ma schimb de dragul celorlalti, sa fiu asa cum sunt eu, daca cineva nu ma poate accepta asa, atunci eu nu trebuie samaschimb. Mi-am gasit o prietena foarte buna, dar m-am inselat in privinta cu personalitatea ei, a fost flasa si m-a mintit mult si a fost o falsa prefacandu-se ca este o prietena perfecta timp de 2 anisad. Inainte chiar ne intelegeam fff bine, dar cand a vazut ca eu invat mai bine decat ea s-a indepartat de mine, punandu-se impotriva mea si ea si ceilalti sadcrying. Ce sa fac? Nu spuneti sa incep sa vorbesc eu cu ea! Nu am acea putere incat sa fac asta, m-a jignit prea mult si prea adanc.Cum sa-mi fac pietenicrying?

6 răspunsuri:
| LarisaDragomir a răspuns:

Pai ii poti spune pur si simplu ce simti si daca te intelege inseamna ca atunci era doar putin derutata daca nu...as putea fi eu prietena ta. bineinteles daca esti de acord.

| Alexaa_4438 a răspuns:

Ciudat,si verisoara mea are aceeasi problema ca si tine cand vine vorba de falsa prietena.Eu spun ca ar trebui sa fii mai bagacioasa si mai vorbareata probabil esti putin timida si nu iti place sa te bagi in seama.Ei bine ca sa iti faci prieteni trebuie sa fii putin mai tupeista(dar nu intrece bunul simt) in acelasi timp amuzanta si zambareata.Mult succes, funda:X?

| ๓itนpitน a răspuns:

Incepe prin prietenii pe net, aici pe TPU potia avea prieteni chiar f buni

| andrasstefan a răspuns:

Id mess: numaisuntsingur. poti incepe de aici.have fun.

| Myself_5723 explică:

Multumesc tuturor pentru spijunul acordat happy. Toti imi sunteti prietenihappy!

| Vlad_2662 a răspuns:

Bunahappy Si eu vreau sa fiu unul dintre prietenii tai. daca vrei si tu da-mi add la id: dj_vlad_radio_fresh! happy
Astept sa vorbim:*