| michelle2221 a întrebat:

Nu de curand m-am mutat intr-o alta clasa la alta scoala iar acolo este o fata care tot sta langa mine si se uita de foarte multe ori la mine si ma atinge cica netintionat pe picior, mana. dar nu mai departe. Iar acum chiar nu stiu ce vrea de la mine. PS Sunt din alta tara iar aici a inceput scoala mai devreme happy Va rog raspuns ca-m urgent si FUNDA

Răspuns Câştigător
| pur3style a răspuns:

Michelle tot ce pot sa-ti spun eu este ca mai sunt si fete care sunt atrase de alte fete, greu de crezut dar poate are sentimente fata de u...sau poate doar ca te indrageste foarte tare si nu vrea decat sa iti fie prietena...nu e nimic rau in asta, mai asteapta si u un timp si mai vb cu ea, sper sa te fi ajutat intr-un fel, daca mai ai vreo intrebare sunt la dispozitia ta, pup

| pur3style a răspuns (pentru pur3style):

Michell nu-ti pot trimite mesaje private deoarece sunt membru nou happy dar iti las id-ul aici: pur3.style pup

5 răspunsuri:
| Fαntαsy a răspuns:

In primul rand, daca face asta des, sa zicem atunci cand rade, probabil e doar un obicei de-al ei si incearca sa se apropie de tine. in sensul de a va intelege ca si colege de clasa. Depinde si daca se uita la tine constant sau doar vi se intersecteaza privirile din cand in cand. Parerea mea e ca doar vrea sa te cunoasca si sa te introduca in cercul ei de prieteni.

In al doilea rand, incearca sa nu gandesti prea mult (cum s-ar zice). Poate asta e felul ei de a fi si nu are cine stie ce intentii. In orice caz, daca tie chiar ti se pare ca o face exagerat poti sa vorbesti mai intai de toate cu ea si sa o intrebi daca e doar un obicei sau altceva.

Incearca sa vorbesti mai mult cu ea, cunoaste-o mai bine si iti vei da seama mai usor. happy Bafta!

| skrillex79 a răspuns:

Fugi! Fata asta e lezbi!

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Să înțeleg că tu ești fată? Pentru că Michelle este nume de fată. Ei bine, ce să zic, ori vrea ceva de la tine, ori pur și simplu are un mod ciudat de a-și face prieteni.

| iiGlows a răspuns:

Cred ca te place! Ar trebui sa afli in ce modhee hee. Exista fete care sunt atrase de alte fete si ar trebui sa afli ce vrea de la tine.