| ShizAnime a întrebat:

Nu imi mai merge facebook.Astazi am intrat pe facebook de pe calculator si pentru ca nu puteam sa dau like la nimic, am intrat pe laptop stiind ca el merge mai bine.Cand am dat sa intru, imi scria:contul este indisponibil din cauza unor probleme ale suite-ului.Reincercati mai tarziu. Am incercat si tot asa, nu mergea.Ce sa fac? Scuzati categoria, trebuia sa fie tehnologie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta pana maine ca poate va merge, poate este si de la net...

| ShizAnime explică (pentru anonim_4396):

Am mici probleme cu netul dar nu mereu si am invatat sa le cunosc. Sper sa mearga.