| ShucarGirl a întrebat:

Hei Tpu.Imi cer scuze ca postez aici dar am o problema sad.Azi dimineata cand am incercat sa intru pe facebook nu puteam, imi aparea asta "Cont temporar indisponibil
Contul tău este indisponibil în prezent datorită unei probleme legate de sait. Ne aşteptăm ca aceasta să fie rezolvată în scurt timp. Te rugăm try again în câteva minute." Am intrebat cativa prieteni si ei puteau intra pe facebook.Am dat rr la pc, am asteptat cateva minute dar degeaba.Folosesc Google Chrome,am intrat pe internet explorer si am incercat sa intru pe facebook,am bagat e-mail-ul si parola dar imi aparea ca si cum parola nu ar fi fost buna cu toate ca era. Pana azi dimineata nu am mai patit asa, aseara puteam intra.Va rog spuneti-mi ce pot face sa rezolv problema.Dau funda straight face

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Bursuc001 are dreptate, eu te inteleg ca vrei sa intri pe facebook dar fiecare intrebare are categoria ei, iar daca o postezi la "dragoste si sex", poti sa primesti o raportare. Si eu folosesc Google Chrome si mi s-a intamplat de 5-6 ori pana acum, la fel si cu youtube-ul, chiar daca netul cu mess, cu alte siteuri functiona perfect. Intra de pe telefon, instaleaza-ti Opera, sau gaseste-ti altceva mai bun de facut. Din moment ce in textu ala afisat de facebook spune ca este o "problema legata de sait", inseamna ca e o problema de la ei. La cate mii de utilizatori sunt pe facebook, nu te astepta ca toti sa aiba aceeasi problema. Mai asteapta, pa pa!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

| ShucarGirl explică (pentru bursuc001):

Imi cer scuze ca am postat aici.happy

| bursuc001 a răspuns (pentru ShucarGirl):

Nu-i nici o problemă, din partea mea, dar pe viitor să postezi la categoria potrivită ( altfel cineva îţi poate "raporta" întrebarea ).