| Missperfect a întrebat:

nu inteleg comportamentul unui baiat si as vrea raspunsuri mai ales de la baieti. zilele inainte imi scria des pe facebook, mi-a zis frumoasa mea si se uita mereu la mine cand suntem la scuoala.dar de cand ne-am certat pe facebook si i-am zis ca nu mai vorbesc cu el a inceput sa ma jigneasca.de ce se comporta asa? eu cum ar trebui sa ma comport?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Doar tu cunosti motivul pentru care v-ati certat, cu toate astea el daca ar fi un baiat cu bun simt nu ar trebui sa te jigneasca.
Este suparat pe tine, de asta se comporta asa, iar tu ori te impaci cu el daca crezi ca tu ai gresit, ori il ignori daca nu-ti mai pasa de el.

| condreavaly a răspuns:

Hey! Sa inteleg ca v-ati certat... Daca tu ai fost devina suporti consecintele. daca nu ai fost devina atunci spune-i sa nu te mai tachineze sau sa te jingneasca. un baiat nu jigneste daca nu are motivul intemeiat. posibil ca tu sa ii fi facut lui ceva rau sau sa ii fi zis tu lui ceva rau. keep good

| Missperfect explică:

El a gresit iar eu i-am zis ca nu mai vorbesc cu el