| AndaVr a întrebat:

Buna,
Nu ma lasa sa sterg comentarile de pe facebook numai ale mele inainte puteam dar acum cand incerc sa sterg comentarile cuiva apare acolo :Anuleaza ....Denunta...Blocheaza.Va rog sa ma ajutati, dau fundita puppy dog eyes

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sterge comentariile de la alte poze in afara de pozele tale! Intra la pozele tale si sterge orice comentariu. La pozele altor utilizatori nu poti sterge ->poti sa-i denunti sau blochezi.

| AndaVr explică (pentru neluL):

Nu m-am exprimat corect de exemplu scrie cineva draguta la o poza de-a mea eu scriu mersi (nu pot sa sterg comentriul "draguta" numai al meu...

| neluL a răspuns (pentru AndaVr):

Daca e la poza ta ->te duci cu mouse-ul pe comentariu si in dreapta lui iti apare un X si daca dai click pe el se sterge comentariul.

| Fan7a a răspuns:

Daca nu e commu la poza ta sau la statusu tau, nu poti