| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 a întrebat:

Buna!
Nu stiu ce sa fac, m-am certat cu cel mai bun prieten (eu fiind fata, el baiat) ieri ne-am certat, azi dimineata ne-am impacat si acum din nou ne-am certat di nimicuri. Ma simnt aiurea. Cine ma ajuta sa imbunatatesc situatia ii dau funda happy

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Ftele se maturizeaza mai repede, incearca sa te pui in situatia noastra. Poate suna idicol, dar mai lasa de la tine cand vine vorba de subiectele care-i sunt pe plac. Mai pupa-l din cand in cand. Ne place big grin

| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 explică (pentru SparkleO):

Nu sunt genul care sa pupe cand ma intalnesc cu cineva laughing, dar merci :3

| OOo9 a răspuns (pentru SparkleO):

Va place, va place! laughing dar si noua ne place tongue

5 răspunsuri:
| SparkleO a răspuns:

Nu e nevoie sa-l pupi cand il intalnesti. ia-l prin surprindere!

| Soricelll a răspuns:

Buna!
Pot spune ca te intelege, pentru ca si eu am multi prieteni baieti, si stiu cum e. Ideea e ca uneori poate ca noi fetele nu ii intelegem suficient, chiar si in calitate de prietene, ori invers. Daca iti doresti cu adevarat sa fiti prieteni in continuare si sa nu va mai certati din nimicuri, incearca sa mai lasi tu de la tine. Daca ai facut-o si pana acum, incearca sa o faci mai mult, nepasandu-ti de faptul ca ai putea fi luata de fraiera, asa cum considera altii. Aici e vorba de o relatie de amicitie, nu se tine cont de chestiile de genul happy
Succes!