| shutup13 a întrebat:

Heiiiiii
v-ati certat vreodata cu cel mai bun prieten? sau cu un prieten? daca da cum v-ati impacat?
funda :*

Răspuns Câştigător
| tsunami11 a răspuns:

Da ne certam des insa asa mai in gluma o singura data ne-am certat mai tare si nu am vorbit vreo 2 saptamini dupa asta incetul cu incetul am inceput din noua a comunica.Sunt prieteni de la virsta de 5-6 ani si chiar daca mai anul trecut prietena mea cu care am fost impreuna vreo 3 saptamini s-a despartit de mine ca s-a fie cu el si nu ne-am certat din cauza asta.Eu numi iubiesc prietenii cum spun altiii eu doar ii respect insa cu el avem foarte multe lucruri in comun muzica, hobby-uri, sporturi, jocuri si multe altele si chiar daca vom avea drumuri diferite in viata eu cred ca vom fi prieteni mereu.

16 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Intr-o relatie de prietenie nu conteaza cine are mai mare orgoliul, ci sa admeta cel care greseste cerandu-si scuze!
Daca ai gresit tu, cereti scuze si explica cat de mult regreti ca s-a ajuns in aceasta situatie!

| Azµre a răspuns:

Da și nu ne-am mai împăcat...

| shutup13 explică (pentru Azµre):

Oooooooooooooooooooppp... sad

| Azµre a răspuns (pentru shutup13):

Din cauza lui nu a ținut, eu unul chiar nu m-am certat practic, el o plăcea pe prietena mea, până la un moment dat când el s-a răcit brusc din cauza asta... am avut o discuție cu el dar degeaba.

| shutup13 explică (pentru Azµre):

Auci! crede-ma daca el nu crea sa inteleaga las-o balta nu merita asta inseamna ca niciodata nu ar fi fost in stare sa fie chiar prieten cu tine, unul adevarat... sad

| Azµre a răspuns (pentru shutup13):

Asta e se mai întâmplă, chiar nu am înțeles de ce a trebuit să die așa dar mă rog, nu ar fi fost de parcă i-am furat-o sau ceva nici nu o cunoștea până să fie cu mine.

| shutup13 explică (pentru Azµre):

De curiozitate mai esti cu ea sau te-ai certat ce ea pentru el inainte de a te certa cu el sper ca ai inteles si spe ca nu te-ai suparat ca te-am intrebat

| Azµre a răspuns (pentru shutup13):

Sunt cu prietena mea de 4 ani de zile suntem logodiți, stăm la casa noastră. happy numai avem nici o legătură cu respectivul el singur a făcut urât și nu ne-a mai băgat în seamă.

| shutup13 explică (pentru Azµre):

Ooooo ce draguttt sa stii chiar ee frumos bafta mai departe happy

| Azµre a răspuns (pentru shutup13):

Mulțumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| july00 a răspuns:

Nu nu m-am certat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mikey06982 a răspuns:

M-am certat cu cea mai buna prietena in vacanta de iarna, a fost oribil, ne-am numit in toate felurile posibile, toata scoala a aflat si au incercat sa ne impace, dar noi sintem ffff orgolioase.Acum sintem din nou prietene...pur si simplu mi-am trecut peste mindrie si am incercat sa vorbesc cu ea in zilele trecute, pentru ca avea probleme cu toti, am sprijinit-o si sper ca si-a dat seama cine sunt si cine nu prietenii adevarati...atit..vezi tu ce faci happy
Bafta :*

| EuSauMoartea a răspuns:

Poi asteapta sa zica el si daca nu zice zii tu dar prin mesaj sa vina la tine si gat funda?

| Miica a răspuns:

Bună și ție. Da, m-am certat din cauza prietenului meu. Robert (cel mai bun prieten al meu), îmi tot spunea că petrec prea mult timp cu prietenul meu, și îmi spunea că se dă la alte fete și chestii de genul. Eu nu am vrut să cred așa că m-am închis în mine. După 2-3 zile ne-am certat din cauza prietenului meu. După 2 sptămâni mi-am dat seamă că a fost adevărat. M-am dus și mi-am cerut scuze față de cel mai bun prieten și am rămas nedespărțiți, până și în ziua de astăzi. puppy dog eyes!