| Dennii a întrebat:

Buna nu stiu cum sa-mi dau seama ca un peieten ma place adica pur si simplu eu il ador suntem foarte buni prieteni, mi-e chiar vecin si atunci cand ne vedem se uita asa la mine :p rad glumesc cu el imi este foarte simpatik si totusi nu stiu ce sa fac? Ce credeti ar fi bine sa fac eu primul pas in relatia noastra? plz dau fundita si vot love struck

Răspuns Câştigător
| viviene2010 a răspuns:

Nu stiu...parerea mea e ca ar trebui sa mai astepti un timp sa vezi daca are curajul sa faca el primul pas si daca nu il face ai onoareahappy