| Mixed a întrebat:

Buna!
Imi place un baiat. el e tipul ala care are multi prieteni si ii comanda!
Nu reusesc sa imi dau seama ce e in capul lui! cand ma vede vorbeste tare ca sa il aud. si chestii de astea!
Ne vedem mai mereu. aproape in fiecare zi! Si se uita la mine, dar face pe fitosul! Credeti ca as putea sa ii plac?

8 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Buna1

eu as zice ca se simte atras de tine(referindu-ma la faptul ca el cauta ceva nou,ceva ce nu a mai incercat si il tenteaza). este genul de baiat care nu poate avea o relatie de lunga durata,caruia ii place mai mult distractia.

mi-a placut si mie un astfel de baiat si stii ce am patit? dupa lungi insistari de a fi cu el eram gata sa ii spun DA, insa cand am ajuns la soala am aflat ca este cu o alta fata, deci dupa ce l-am refuzat a fugit repede sa cucereasca o alta fata si daca iti vine sa crezi toate acestea s-au intamplat in 3 zile.

eu zic sa analizezi situatia cat se poate de bine si apoi ia o decizie corecta.

ai grija ce facikiss

| Mixed explică:

Cand e cu prietenii lui.toti se uita la mine.
Am mai observat ca atunci cand e cu prietenii. cateodata nu-mi da importanta ca si cum nu as exsista. tin sa precizez ca nu suntem in acelasi grup dar avem prieteni comuni!
Cand e singur e persoana cea mai buna din lume...dar cand e cu prietenii are un caracter urat!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Categoric da. O data ce se uita la tine insistent(daca se uita asa) si pentru ca vorbeste tare ca sa-l auzi eu zic ca da. In general baietii (unii) se dau mai fitosi doar ca sa se dea mari in fata fetelor dar nu-si dau seama ca asta nu face decat sa-i injoseasca. Incearca sa ai o discutie cu el si sa-i spui sa nu mai tipe ca-l auzi laughing si poate din discutie (bine-nteles ca vb si voi de mai multe lucruri) iti dai seama daca ii placi sau nu.

| cosereanca a răspuns:

Probabil ca da, dar vrea sa faca pe macho man-ul in fata ta. Baietii au, de obicei astfel de reactii in preajma unei fete, mai ales daca acea fata le este pe plac. Este obisnuit sa fie in centrul atentiei si vrea sa vezi si u asta, plus ca ii place ca il placi si vrea sa fie mereu la inaltimea asteptarilor...

| cosereanca a răspuns:

Mai ales dupa precizarile tale ulterioare legate de comportamentul lui atunci cand este cu prietenii sai, sustin parerea mea: ca face asta pentru a demonstra ceva.

| AlxMro a răspuns:

Daca baiatul procedeaza de aceasta maniera numai cu tine. cred ca te place, dar daca asa este el mai " mitocan" si tipa la toate fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar tu ai zis, face pe fitosul. De placut te-o place pentru ca inceaarca sa iti atraga atentia dar fiind prea orgolios te lasa pe tine sa faci primul pas ca na "statutul" lui nu il lasa sa agate el. Mai pe scurt asteapta sa fie agatat de tine. Ramana la aprecierea ta daca vrei sa faci tu primul pas sau continuati sa va "ciondaniti" asa.
Bafta

| Yoana_7687 a răspuns:

Da cred ca ii placi dar e prea mandru s prea orgolios si probabil nu vrea sa faca el primul pas!