| BYBY a întrebat:

Buna!happy
Nu stiu daca este stupid pe atat cat de mult pare, dar sa va zic, am inceput scoala, stiti, chestii=teme, lectii de invatat, teste initiale. Dar pe alta partesad, partea proastasad, e ca m-am plictisitsad ce safac sa-mi omor timpul liber?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai uite eu fac asa:sudoku, rebus, desenez, pictez, ies afara, fac curat in camera, ma plimb cu rolele(bicicleta), citesc reviste, ma joc cu animalul meu de casa, fac lista cu cantece, fac poze, chem o prietena la mine, vizionez un film, raspund la intrebari pe TPU, fac origami este o arta chinezeasca uite te poti uita aici sa vezi ce inseamna:http://www.origami.ro/,quilling:este arta de a rula hartia si uite aici gasesti si imagini:http://www.google.ro/......tp?/images
ies la cumparaturi, incerc sa fac ceva ce imi place sa dansez, sa cant.:D
Sper ca ti-am fost de ajutor:D

2 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai invata suplimentar
citeste o carte sau daca nu ai de invatat iesi afara sau in oras cu pritenii

| CarlaD a răspuns:

Uite iti voi da si un exemplu de activitati pe care le fac eu:cand la chitara, ies afara cu prietenii, ma uit la televizor, sunt implicata in activitati extrascolare precum muzica si actoria.Succes!