| Emma a întrebat:

Bunahappy
Nu stiu dc tot visez ca prietenul meu ma insalacrying
Aveti vreo idee?straight face

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Buna.
din punctul meu de vedere, nu trebuie sa te gandesti ca intr-adevar asa va fi (si prietenul meu a visat ceva timp ca il insel, dar nu as face asta niciodata), ci mai degraba ai visat acest lucru pentru ca, poate tie iti este teama ca el va face asta, ori esti un pic geloasa, ori nu te crezi destul de, nu stiu, atragatoare, frumoasa etc. pentru prietenul tau, si iti poate fi teama sa nu il pierzi. de asemenea, visul tau mai poate capata si alte semnificatii, dar ele trebuiesc raportate la personalitatea ta (pentru ca in vis se manifesta inconstientul tau si deci, o parte a personalitatii tale) pentru a afla care este cea veridica.
te sfatuiesc sa te gandesti eventual la ceva frumos despre tine si prietenul tau, spre exemplu, sau, ma rog altceva, inainte sa adormi, te poate ajuta.
bafta tongue

5 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Iti este frica si de asta.
de obicei visezi ceva de care iti e frica, sau iti doresti
:*

| T a răspuns:

Visul iti exprima teama de abandon. Ai nevoie de mai multa incredere de sine.

| anduta160 a răspuns:

Nu credewinking

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. In primul rand, ceea ce vreau sa iti spun este sa nu crezi in vise ca semne. Pentru ca visele sunt rodul imaginatiei noastre... Eu cred ca ai visat ca te inseala pentru ca te-ai gandit tu foarte mult la asta si atunci subconstientul tau a preluat informatia. Daca te face sa te simti mai bine, discuta cu el despre asta; dar nu te baza pe visewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penguina are fosrte mare dreptatewinking incearca sa te gandesti la lucruri frumoase legat de tine si de prietenul tau si fa lucruri care sa te ajute sa fii mai sigura pe tine pentru ca asta iti lipseste si poate fi o cauza a faptului ca esti nesigura pe tinewinking noroc si bafta :*