| BoOoMbOnik a întrebat:

Nu sunt racita adica nu imi curge nasul doar tusesc si ma doare foarte tare gatul! Am cumparat astazi cateva pastile ACC si mi sa recomandat sa iau 3 pe zi. Credeti ca daca iau in fiecare zi cate 3 pe zi in 3 zile este posibil sa imi treaca? Sau ar trebui sa mai iau pastile cateva zile?

Răspuns Câştigător
| Happiness05 a răspuns:

Poate ca si pastilele isi vor face efectul, dar mai bine mananci si niste fructe sau bei cateva ceaiuri.happy

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, iti va trece daca urmezi tratamentul.

| anonim13333 a răspuns:

Da s-ar putea sa-ti treaca, dar nu de tot.

| CrisCri a răspuns:

Eu cred ca in 4, 5 zile o sa iti treaca.Mai bine ai intreba un medic.