| antooo08 a întrebat:

Numele meu este Antonela prietenii imi zic Anto, as dori si alta proecla, ceva mai ciudata, va rog mult dati-mi niste ideihappy.

11 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Pai din moment ce chiar tu iti pui "anto'' in nick inseamna ca nu iti displace chiar asa de mult. Dar totusi, o porecla ti-o pun cunoscutii, nu ti-o pui tu. Intreaba-i acest lucru pe cei care te cunosc mai bine.

Psihoyounger

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu tu iti inventezi porecle, ci altii iti dau porecle care ti se potrivesc. Probabil "Anto" ti se potriveste!

| Andraa a răspuns:

Tontonela

| mada12 a răspuns:

De ce nu iti place Anto? Daca chiar vrei alta porecla fa-ti useru pe mess...pe TPU pe situri... dar in realitate lasa Anto...decat sa te stige cineva "dracushoara" si sa intrebe lumea "cine-i aia?" mai bine lasa asa...pe mess -viata artificiala - puneti porecle ciudate... dar lasa asa...tongue Nu schimba nimic la tinewinking
By LooLipup

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

telenovele astea...
dauneaza tot may mult
rolling on the floor)rolling on the floor)))

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nela, Tony, Ela,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama antonela si tot anto mi se cam zice... i-am obisnuit pe prieteni zicandu-mi antonika... poate iti place si tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mine ma cheama Aantonela, si mi se obisnuieste sa mi se zica "Anto"dar colegi imi mai zic "Nela"poreclele nu ti le pui tu ci oameni din jurul tau

| antooo08 explică:

Telenovele?raised eyebrows
chiar asa ma cheamalaughing dar in fine.
sau ce nu am dreptul sa ma cheme asa?

| bobo_9777 a răspuns:

Iati o porecla care are legatura cu un lucru pe carel faci foarete bine