| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

o am pe dna diriginta in lista de messenger si vreau sa ii fac o urare de anul nou...nu am mai vorbit niciodata cu ea pe mess si nu stiu cum sa fac ...mentionez si ca ea ma stie ca o eleva foarte foarte timida...cum credeti ca ar putea incepe convorbirea mea cu ea? si ce urare sa ii fac? vreau una foarte speciala

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de genu
" Buna ziua d-na diriginta, ma scuzati ca va deranjez dar as dori sa Va urez bla bla bla " si astepti sa iti dea raspunsu poate iti zice " la fel, multumesc" u ii raspunzi si o saluti politicos

3 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Bunahappy

si eu mi-am pus aceeasi problema ca tine pana m-am gandit la un tric.cand era offline i-am dat mesajul si cand a intrat l-a vazut si m-am scutit de explicatiehappy. e mai usor asa...isi pierde din farmec urarea daca e intrerupta la fiecare fraza.eu as opta pentru:

Frumusetea iernii cu albul fulgilor de nea presarati peste gandurile noastre, cu dulcele ecou al colindelor, cu imaginea in suflet a celor dragi, ne va petrece intr-un nou an impliniti, iubiti, fericiti.
Sa aveti un 2010 asa cum ni-l doriti! Cu stima, Denisa////

Acum ca roata timpului a mai tesut inca un an, iar cristalele fulgilor de nea intregesc magia sarbatorilor, sa ne bucuram alaturi de cei dragi noua, de minunea vietii, de darurile mosului si sa asteptam increzatori clipele viitorului!

Bucuria vine din lucruri marunte...
Linistea vine din suflet...
Caldura sarbatorilor vine din inimile noastre! An nou fericit! etc

| hiphopbeatz a răspuns:

Mai degraba dai un mail. e mai cu bun simt decat pe mess, fata de o profesoara=)

peace sign

| viotm a răspuns:

Eu zic cel mai ibine ii tirmiti un mal gasesti si felicitari online sau cautu niste urari pe net eu as a am procedat cu o profesoara