| Deiiia_7453 a întrebat:

o sa primesc un bishon maltez si nu am idee ce nume sa ii pun >:" ma ajutati va rog?:*

Răspuns Câştigător
| iliii03 a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html

sunt aici o gramada! :D. fundita? :D:D:D.

4 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Pinky, fifi, dixie, nero, molly, sarah, annie, sasha, boo, coco, rocky, lessie, tasha, blacky, kira, lucky, max, toby, buddy. Sa nu-i pui un nume greu, un caine va fi mai usor receptiv la numele de lessie sau toby sau altele usoare decat la beethoven, sau labyrinthwinking

| iliii03 a răspuns:

Sau poti sa ii dai numele dupa personalitatea lui big grin.

| Deiiia_7453 explică:

Mascul happy