| EuSiCuMine a întrebat:

o sa vi se pare ciudat dar mie imi place wrestling'ul. Imi poate da cineva un video sau sa-mi povesteasca ce s-a intamplat acum cateva serii cand sa batut Kane cu fratele sau si fratele sau a fost ingropat? Fundalove struck

1 răspuns:
| LordRing a răspuns:

Sau batut Kane si fratele sau, Undertaker a reusit sal duca pe Kane la groapa lovindul si a reusit sal bata pe Kane si la bagat in groapa a vrut sa-l ingroape insa au venit cei din Nexus si au inceput sa-l bata pe Undertaken in acest timp Kane sa ridicat cand fratele sau era aproape mort din bataie si la bagat in groapa a bagat putin pamant cu lopata si apoi a chemat excavatorul si la ingropat pe Undertaken nu-s fan westling dar din greseala am dat odata si am vazut acest meci