| AAMTeq a întrebat:

Buna puppy dog eyes As vrea sa stiu si eu un program, in afara de photoshop unde pot edita culoarea parului, si pot face acelei poze tot ce vreau, sa o fac mai grasa, mai slaba, etc. [ Scuzati categoria, e cea mai vizitatawinking ]
Fundaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Anee94 a răspuns:

Nu incerca picmonkey pentru ca nu este gratis sa editezi culoarea parului, buzelor si altele. Incearca totul gratis pe Ipiccy.com! O sa iti foloseasca! Funda?

| AAMTeq explică (pentru Anee94):

Iti multumesc mult

| Anee94 a răspuns (pentru AAMTeq):

Cu placerewinking

5 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

PhotoEditor.

| annemarye a răspuns:

Incearca pickmonkeyhappy sper sa ti fie de ajutor:*

| Anee94 a răspuns (pentru annemarye):

Ca sa editezi cul parului, a buzelor, a ochilor costa ( trebuie sa iti faci cont premium). Totul pe ipiccy e gratis!