| eliza a întrebat:

pai cum sa incep. m-am certat cu cel mai bun prieten al meu noi fiind un grup de 3. un motiv care nici eu nu il inteleg. pai sa incep cu incepul acum cateva luni m-am imprietenit ft bine cu o fata de la clasa mai mare ( mamele noastre fiind prietene de mici ) si prietenii mei cei mai buni s-au imprietenit si ei cu aceasta fata. eram prieteni buni dar pana cand am observat ca prietenul meu cel mai bun era mai bun prieten cu fata aceasta decat cu noi ( eu si o fata) si observam ca ne ascundeau multe asa ca am preferat sa iesim din aceasta " prietenie ". m-am suparat foarte rau pe acea fata si nu am mai vorbit cu ea cateva luni dar cu prietenul meu cel mai bun am vorbit in continuare. ok acum cateva saptamani vorbeam cu un prieten pe mess si il intrebam bai x-sulescu mai raspunde cand il saluti? acela nu ...ehh am cunoscut o alte parte a lui ( ii spuneam eu acelui baiat ) bai asa face si cand o vede xy-uleasca ( scuze dar nu prefer sa le zic numele xy-fiind fata acea care ma imprietenisem eu ) pe noi ceilalti nici nu ne mai baga in seama ( noi fiind prieteni de mult timp cu aceasta fata nici de un an ). iar acest baiat care vorbisem eu pe mess s-a dus a doua zi la x si i-a zis : " bai eliza te barfeste pe la spate si a zis ca o placi pe xy-uleasca " acest baiat enervanduse ( eu nici macar nu am zis nimc de el, si nu il barfisem nicioadata ) ( iar cu placuta nu ar fi nimic rau e omenesc si e copilaresc sa te superi pentru asa ceva ) in aceiasi zi l am intrebat pe mess " cf fta? " ( este mai fetiscan si ii place sa ii " fata " ) dupa aia el a zis " nu ma lua cu fta ca stiu eu ce ai zis de mine " eu " ce am zis? " si discutia continuand explicand ca nu am zis nimic. eu cred ca un prieten nu ar crede pe oricine, si stiind ca eu il considerez un frate. ce credeti el ma credea o prietena precum il credeam eu pe el? sper ca ati priceput cat de cat ce am vrut sa zic. va urez o seara frumoasa happy

Răspuns Câştigător
| bOse a răspuns:

Probabil ca s-a imprietenit atat de tare cu persoana respectivă încat pe voi nu vă mai crede