| crisstinaaa a întrebat:

pana in iunie-iulie trebuie sa invat la perfectie limba engleza dar nu prea stiu cum( fac pregatire dar nu prea functioneaza) si partea si mai rea e ca daca nu invat adio vacanta de vara! Vreun sfat...cel mai bun primeste fundita...multumeschappy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| val18 a răspuns:

Pai da... perfectioneazati engleza vorbind, si prin scris. de exemplu poti sa iti faci prieteni noi pe fb si sa vb cu ei in engleza si poti chiar sa ii adaugi pe mess si sa vb la mic big grin

| ramonika12 a răspuns:

Buna pai nu stiu eu stiu foarte bine engleza am invatat jucand jocuri, vorbind cu oameni din america, canada, Anglia etc si asa am invatat Sper ca te-am ajutat la jocuri merge foarte bine big grin