| Makeithappen a întrebat:

Nu mai este mult pana la vacanta de vara, cum o sa am mult timp liber ma gandeam sa invat o limba straina (nu engleza sau franceza ) si nu stiu ce ar trebui sa aleg.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
As spune mai degraba sa incerci sa inveti o limba straina sau o parte din ea.In 3 luni chiar nu se poate!
Alege ce iti place:italiana,portugheza, germana, spaniola, japoneza, coreeana.Succes! happy

| Cσcσ a răspuns:

Eu as invata thailandeza sau chineza sau coreeana :X

| TheRealDaniel a răspuns:

Cu siguranta ar trebuui sa alegi spaniola, este o limba vorbita in multe tari si foarte populara.

| lollipops a răspuns:

Chineza.

| Fiona35 a răspuns:

Ce fel de limba ti-ar placea? Eu zic germana sau spaniola, sunt foarte vorbite.