| 愛日本 a întrebat:

Părul meu nu este chiar drept, nu este drept doar la vârfuri. Cum să-l fac drept înafară de placă?

3 răspunsuri:
| CookieMonster_4926 a răspuns:

Incearca sa iti pui un fes in cap dupa ce faci baie am auzit ca merge si nu strica sa incerci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa baie usuca-te cu feonul pieptanandu-l in acelasi timp cu o perie din aceea de indreptat, rotunda.

| Shteffy a răspuns:

Buna.eu am citit undeva ca exista sampoane care au efectul de ati indrepta parul, acum nu stiu cat este de adevarat si cat de eficiente sunt.Este vb de un sampon ce contine Coenzima Q10 si uleiurile de styling.