| Bianka24 a întrebat:

Bună sunt zodia balanta si iubitul meu este capricorn suntem de o luna impreuna dar inca nu ma sarutat este in clasa cu mine sunt a 8-a la ore mă priveste asa adânc și eu la fel copii vorbesc cu noi iar noi suntem la 4 metri departare dar parca suntem pe alta planeta ne iubim știu asta ne vedem doar unul pe altul eu il iubesc de 4 ani sunt înebunită după el îl adorr mi-aș da viața pentru el...el încă nu ține așa mult la mine dar mă iubește chiar foarte mult dar nu ca mine el este foarte gelos și la fel și eu ...eu sunt cea mao frumoasă fată din școală iar el cel mai frumos este și cam vagabont și șmecher laughing dar de dragul meu stă cuminte nici nu se mai uită la altă fată și îmi pune condiți să nu mai vorbesc cu baieți sau să ii las să pună mâna pe mine de foarte multe ori ne certăm dar din iubire și mereu ne împăcăm vreau să știu oare când mã va săruta Capricornul asta pe nume Laurențiu pe care îl iubesc și a daa până la mine a mai avut multe iubite dar nu a ținut nici pic la ele a stat cu ele să fie șmecher... Dar cu mine este altceva mai de mult este atras de mine și la mine se uită în felul ala...off

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ia tu initiativa, nu mai astepta dupa el happy Unii baieti inteleg gresit respectul pentru fata pe care o iubesc si nu o ating happy

1 răspuns:
| Bianka24 explică:

Adică chestia cu respectul cum înțeleg băieți?