| nyoentox2002 a întrebat:

Eu trec prin momente dificile
O fată s-a jucat cu inima mea și am plâns după ea, ea tocmai s-a pișat pe mine, m-a folosit ca să îl uite pe fostul, stătea cu mine nu mai când avea nevoie, când nu avea cu cine vorbi, ea spunea ca ma iubește, am stat vreo două luni după ea, prima data a încercat să mă evite și prietena ei mi-a spus ca să o las în pace, o spus ca nu m-a plăcut niciodata apoi am lăsat-o în pace și am plâns la școală, nu am vrut sa mai vorbesc cu nimeni și apoi mi-am găsit pe alta fata care cu ea am avut și primul sărut, apoi mi-o zi unu ca să ma despart de asta cu care sunt acum(am fost), o spus ca fată aia mă iubește și nu știu cum, ca e la spital, apoi după ce m-am despărțit am primit mesaj de la ea și o zis ca pe o parte ii pare bine și pe o parte ii pare rău că m-am despărțit și iar mă lua cu laga laga lugu lugu și până la urmă am aflat ca s-ar putea sa se împace cu fostul, ea i-a zis cred surorii gemene ca sa mă scape de mine s-o întâmplat multe chestii, și acum câteva zile s-o combinat și cu un fost prieten, el o zis sa o las în pace ca e împreună cu el și după am făcut ceva și a ieșit un scanda, fata pe care o iubeam mi-a dat mesaj și mi-a spus ca nu m-a iubit și că nu m-a plăcut niciodată! Ea dacă nu mă placea trebuia din prima sa ma evite, nu sa îmi dea speranțe false! Gen ea m-a apropiat după m-a îndepărtat după iar m-a apropiat și după iar m-a îndepărtat, cred ca m-a apropiat din cauză că nu avea cu cine vorbi, mincinoasă, a spus ca ma iubește, acum plâng după ea și îmi este greu sa o uit????
Pe ea am iubi-o din toată inima, mi-a fost foarte dragă, am plâns mult după ea, era singurul meu scop, a fost totul pentru mine! Ea e prima fată pe care am iubit-o, am mai zis ca am fost cu una în relație și nu am putut sa ma îndrăgostesc de ea că tot cu gândul la cealaltă mi-a rămas. Alaltăieri seară am băut alcool și după am fost la magazin sa îmi iau o tigară polmol negru, când trageam din ea ma dureau plămânii cred ca din cauză că e țigară tare și că plămânii nu sunt obișnuiți pentru ca eu în general nu fumez, de supărare am fumat și băut și când am venit înapoi acasă am vomitat, când fumam puneam la story pe mess ca am vrut sa ii atrag atenția, am vrut și să mă tai pe mână și să pun la story!
Și le spuneam la toți ca și-a bătut joc de mine pentru ca am vrut să mă descarc!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu ai fost de vina, nu da vina pe ea, daca ai avut incredere in ea sau in fete e vina voastra, numai va plangeti pe aici

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ei da, dragoste cu năbădăi. cu lugu lugu și laga laga. Așa crești băiat mare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ok descarca-te. Cand o sa citesti asta peste ceva timp o sa o privesti ca pe un moment amuzant care te-a facut mai puternic ^_^

Numai bine!

| Andreeush a răspuns:

Și crezi că ești singurul care trece printr-o despărțire?
Fii serios, ai toată viața înainte.

| oglindasultanului a răspuns:

Lasa educatorul "manele" si incearca altceva.

| Nirvanaaa a răspuns:

A fost prima ta iubire, vor mai veni și altele. Astea sunt etapele vieții trebuie sa înveți sa fii tare și sa le gestionezi. Așa începe maturizarea. Vor trece toate.