| Fasie a întrebat:

peste cateva zile trebuie sa plec din Romania in Germania si eu nu vreau parinti vor sa ne mutam acolo eu nu stiu nici limba nu am cunoastinte aici in Romania am prieteni si cel mmai naspa este ca vrea sa ma mute de la scoala mea crying ce pot face ca sa nu ma mut?

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Viata merge inainte.Prieteni iti vei face si acolo.O sa tii legatura pe mess cu astia de aici,cu timpul ii vei uita,te vor uita si ei pe tine.Tu iti vei schimba mentalitatea cu a lor, vei fi un om nou, emancipat.Ai sansa sa iei viata de la capat.

3 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

Nu stiu ce sa ziiiicc sad

| Fasie explică (pentru elleme):

Tu ca l ce comentezi laughing)

| berelahalba a răspuns:

Limba o inveti cu timpul pretenii iti faci, oricum esti un norocos o sa ai un viitor mai bun!