| PatryRox a întrebat:

Ok, deci, joi e ziua mea de nastere ( 14 ) si as vrea sa fac o petrecere cu vreo 10 fete cam de varsta mea. Problema e ca eu nu mi-am mai sarbatorit ziua cu prietenele, si nu prea stiu ce jocuri sa jucam thinking, sau ce sa facem, nu vreau sa creada despre mine ca sunt o plictisitoare doar pentru ca nu am chemat baieti, deci ce idei aveti? pls, ajutati-ma puppy dog eyes!

2 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Super love struck poti sa le chemi pe la 16:30 si sa doarma la tine smug.

puteti sa va impletiti parul love struck una alteia ^^
sa va faceti unghiile
sa incercati coafuri ciudate rolling on the floor
sa va machiati love struck
sa va uitati la un film de dragoste puppy dog eyes sau Me and Merly love struck love struck love struck
sau vqa uitati la un film de groaza devil the descent...sau the ring thinking 1 missed call devil
sa faceti bratari ale prieteniei sau sa invatati si cine invata mai repede castiga...jocul rolling on the floor :X
probati diferite tinute
dansati
cantati karaoke
jucati adevar sau provocare thinking sunt atatea lucruri de facut straight face

| xMihaela a răspuns:

Poi uitati-va la filme, ascultati muzica si dansati...scz dar nu stiu ce sa-ti zic ca eu imi fac in fiecare an ziua la restaurant si chem vreo 50 de copii ca la restaurantul unde-mi fac eu ziua(Calul Balan) este mult loc de dansat si mai iesim afara,vorbim,mai un joc cu mingea, mancam, etc...