| Ilovemusicandchoco a întrebat:

Peste câteva zile voi pleca într-o excursie de trei zile cu clasa și nu prea știu ce să-mi iau... Puteți va rog să-mi faceți o lista completa? Gen ce haine îmi trebuie, Și altele. Dar am o mare problema... Ce voi manca având în vedere faptul că voi tine post? Puteți să-mi dați câteva idei?
Funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul care are nevoie de asistenta de la tot netul sa isi impatureasca chilotii. Tu nu te imbraci zilnic sa stii ce ai nevoie?

| Adry05 a răspuns (pentru suntserios):

Asteptam raspunsul tau laughing))

| suntserios a răspuns (pentru Adry05):

Mereu la datorie. Am ratat odata dar mi ai atras atentia. Nu se mai intampla

| Ilovemusicandchoco explică (pentru suntserios):

Hei! Nu am postat această întrebare ca să fiu luata peste picior! Serios vroiai sa va întreb dacă la 14 ani rămân gravidă?! Nu am mai fost într-o excursie deci nu știam ce sa mi iau... Nu mai comentați dacă nu sunteți de ajutor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă tot ești la post, strică un post negru?