| KellyGreen a întrebat:

Peste o saptamana este ziua de nastere a prietenei mele si nu stiu ce cadou sa ii cumpar.Nu vreau sa ii iau haine pentru ca nu vreau sa ii iau ceva ce nu ii place, nici nu vreau sa ii iau un clasic ursulet de plus pentru ca sunt sigura ca mai are destui.As vrea sa nu fie nici prea scump(sa nu depaseasca 70 lei). Ma puteti ajuta cumva va rog! Ms mult. :d

3 răspunsuri:
| FunkySmile a răspuns:

Pai iai putea face un colaj pe o foaie din aceea de carton, cu poze impreuna cu voi, diverse amintiri, cred ca ar fi dragut, si ar putea sa si-l puna pe perete. De cumparta, poate un ceas dragut, sau un parfum. Sper ca i-am fost de ajutor :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taieio la unu si daio gratis

| Maria_4434 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii cumperi ceva ce sti ca ii place prietenei tale!:-D... dau te duci intr-un mall si ai vedea ce o atrage pe ea!