| TraficantăDeDulciuri a întrebat:

Peste o saptamana plec in Suedia cu autocarul, cu cel mai bun prieten al iubitului meu. O sa ma plictisesc teribil pana ajung la destinatie sau poate nu. Întrebarea mea este ce pot sa vorbesc cu el? Avand in vedere ca are 27 de ani si e poliţist. Mie cam rusine de el :d

1 răspuns:
| Irinel_Deliu_1973 a răspuns:

Asteapta-l pe el sa deschida discutia si tu o continui daca iti place subiectul. Evita bancurile cu politisti! =). Suedia este frumoasa asa ca iti urez vacanta placuta!