| Loca a întrebat:

Buna!
Pisica mea are 2 luni si jumate!
De mai multe zile e constipata iar azi se simte foarte rau, cand se misca un pic sau cand o misc miauna foarte tare si sta pe o perna moale(am pus-o eu).
Ce se intampla cu pisica mea?
Psss...Mai si horcaie cand respira din cand in cand!
Scuzati categoria dar e mai populara!

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Nu stiu ce sa faci mai bine iai da sa manance numai lichide dai niste ceai cu seringa (fara ac) incearca sa o masezi pe burtica! Nu e vumva insarcinata? Zic si eu! Du-te la magazin si cumparai niste lapte de pisica cred ca are si nu costa mult. Poate a racit pune-i o paturica subtire pe ea. e destul de mica cauta ceva cu care se poate juca (o mingie un siret care la capat sa atarne ceva) cine stie poate ii vine chef de joaca.Fa toate chestile pe cere ti le-am spus asa poate o sai treaca si daca nu gasesti lapte de pisica ia niste lapte de vaca! Sper sa se face bine!

6 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Scz de partea cu insarcinata atunci nu am vazut ce mica e!

| LukaVocaloid a răspuns:

Se simte mai bine? puppy dog eyes

| Loca explică (pentru LukaVocaloid):

Da! Multumesc mult!

| LukaVocaloid a răspuns (pentru Loca):

Ce bine! Npk!:X

| Loca explică:

Respira si greu si un medic veterinar aici in oras nu este!