| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

Plac un băiat de la începutul anului școlar 2018-2019 si inca nu a aflat. Abia în 2019 am reusit sa ma apropii de el, oarecum. Pana atunci ne vedeam si făceam contact vizual pe hol. Anul asta prin mai am cunoscut o colega de ale lui care-mi-a zis mai multe despre el. Si spune ca nu e de mine si ca e arogant. Dar eu mi-am dorit sa-l cunosc si la sfarsitul anului școlar clasa lui a facut grătar si am mers si eu cu o colega sa stam impreuna cu colega crush-ului meu. Dar eu m-am dus pentru el mai mult. Sa il vad. Pentru ca stiam ca va fi ultima dată toata vara. La grătar sunt si bărci si un lac. Am mers eu si colega mea într-una, apoi el si un coleg a venit după noi si strigau "fetele". Eram doar noi pe lac. Ei veneau înspre noi. Crush a apucat funia de la barca noastră si o trăgea, apoi eu vasleam si i-am stropit din greseala cu vasla si m-a intrebat de ce l-am stropit si m-a stropit si el. Faza e că barca nu era închiriată si crush a fost cu ideea sa urce.
Înainte să ne vedem la grătar a pus pe Instagram sondaj "parere/sanse" si am apăsat părere. Si mi-a zis "frumoasa" si un emoticon cu kiss si am dat like la mesaj si nu am mai continuat să vorbesc cu el. Si deja imi e dor de el. Ce sa fac? Sa ii dau mesaj sau sa astept pana in toamna sa ne cunoastem in realitate? El e scorpion si am inteles ca e putin arogant. Dar chiar vreau să-l cunosc. Oare ma place si el?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu poți fi sigură dacă te place.
Vorbește cu el, dă-i mesaj.

| CosminCD a răspuns:

Vorbește cu el acum. Să știi ce și cum.

| Ben9648 a răspuns:

Dai un mesaj