| becka133 a întrebat:

plec in tabara de 7 zile.As vrea o lista de ce sa imi iau la mine de la oja pana la papuci de casa. Dau numai voturi bune si Fundita sh fara misto ok? cei care fac misto nu priemesc nici funda sh le dau voturi proaste, in orice caz cea mai completa lista primeste funda.

Multumesc anticipat :X

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai, sa o luam cu inceputul.haine:tricouri,pantaloni scurti,fuste,un trening in caz ca e mai frig,pijamale,lengerie intima,o sapca/palarie.
machiajuri:oja,fard,fond de ten,rimel,luciu de buze,ruj.
obiecte pentru igiena personala:periuta si pasta de dinti,sapun,sampon,gel de dus,deodorant,prosoape(unul < si unul >).
incalaminte:papuci de casa,sandale, adidasi
altele:telefonul, mp3-ul,bani bineinteles,aparat foto,elastice de par, o carte in caz ca te plictisesti, desi in tabara nu ai cum.
cam astea ar trebui.eu am mai fost in tabara si stiu ce trebuie luat.aa.era sa uit.ia-ti si un parfum cu tine. ceaw!

| wiufh a răspuns:

Deci pentru efortul asta de gandire din partea cuiva careia nu ii place sa faca bagaje, vreau funda.
So: Pantofi de casa, sandale, adidasi, pantaloni scurti, lungi, tricouri, bluze, geci, lenjerie, toate produsele cosmetice pe care stii ca le folosesti(inclusiv sampon, pasta de dinti, etc), aparatul foto, telul, incarcatorul, eventual vreo carte daca iti place sa citesti, vreun caiet si pixuri daca vrei sa iti tii un jurnal, bani, buletinul, placa de par daca folosesti... cam atat cred.
FUNDAAA

| HoneyCocaine a răspuns:

-haine
-incaltaminte
-bijuterii
-oja
-farduri
-creme
-accesorii
-telefon/MP3
-CD-uri
-casti
-periuta de dinti
-deodorante, parfumuri
-bani
-pijamale
-aparat foto

Funda?puppy dog eyes