| Mara1223 a întrebat:

poate o fata sa aiba iubit in clasa a 6 a?

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

De ce nu ar putea?

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De putut, se poate.
Întrebarea pe care ar fi trebuit să ți-o pui, este „De ce ar avea nevoie de iubit o fată de 12 ani?". Tu găsești răspunsul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta pana faci 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cam pierdut vremea pana acum, dar mai ai inca o sansa. Grabeste-te ca pana in a 7-a o sa fii expirata si nu o sa te mai vrea nimeni.

| Floricikmov a răspuns:

Eu iti spun sa mai astepti putin dar acum faci cum vrei tu.

| paezi a răspuns:

Nici chiar 16 ani, dar nu pot sa inteleg ce poti sa faci la 12 ani intr-o relatie. Nu va sarutati in public ca va e rusine. Nu va aratati lumii ca va e rusine de ce spun. Nu va imbratisati, ca la 12 ani vi se pare siropos si chiar scarbos. Nu-nteleg ce poti face la 12 ani intr-o relatie sincer, prietenie da dar nu relatie. Asteapta si tu pana pe la 14-15 ani sa intelegi si tu ceva...

| Stallone a răspuns:

Da