| aNonim_4610 a întrebat:

Buna*. la ce virsta credeti ca o fata poate sa aiba un prieten(iubit)?

5 răspunsuri:
| Tzuc a răspuns:

Eu zic ca pe la 13-14 ani, cam pe la varsta aceea sti sa iubesti cu adevarat pe cinevahappy

| ZUzulikii a răspuns:

14-15
Eu primul pr am avut l 13 ani... da nu e bine mai incolo.

| Raya_9247 a răspuns:

@Tzuc "pe la 13-14 sti sa iubesti cu adevarat " laughing sunt curioasa, de la 17 ani inainte ce faci(te insori/mariti, faci copii)? Nu stiu cati ani ai dar, sfatul meu este sa te bucuri de copilarie cat poti de mult.pentru ca odata trecuta n-o mai poti aduce inapoi.

| PinkTerror a răspuns (pentru Raya_9247):

Pai tocmai... atunci iubesti cu adevarat ca la 18-19 ani sa te bucuri de copilarie...

copilaria copilului tau rolling on the floor

| BrataraColorata a răspuns:

Pai cei mai multi adolescenti trec prin perioada de "val de iubire" la 14-15-16 ani.Este si cel mai recomandat.Multi tineri isi arata dragostea si latura de iubire la aceasta varsa. cele mai nerecomandate varste sunt:10-11-12-13 ani! Nu iti recomand.