| adrian342 a întrebat:

Hei, de ce fetele prefera sa aiba un iubit mai in varsta? O fata din clasa mea care are 12 ani(la fel ca mine) este cu un baiat din clasa a 9 a. Ce este in capul lor? Si de ce prefera toti baietii prosti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele zic ca baietii mai in varsta sunt mai maturi dar eu cred ca ele au mai mult interes in ce au la portofel si grosimea - marimea din pachet ce avem toti baietii, le apreciez pe alea sincere numai ca problema e ca sunt putine in pericol de disparitie.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Acest lucru este de când lumea... fetele sunt atrase de băieții mai mari ca ele. iar băieții sfârșesc întotdeauna indrăgostindu-se de fete mai mici ca ei. Rare sunt cazurile in care parteneri sunt de aceeași vârstă. Ai să vezi...

| Gina1 a răspuns:

Lol! Pai noi fetele preferam baieti mai mari pentru ca sunt cu capul pe umeri, mai seriosi si nu copilarosi ...Cu toate ca, ei inseala fetele, iar baietii de varsta ta, nu cred ca ar faceo. Si nu pot sa inteleg cum de baiatul ala de clasa a9a, poate sa fie cu o fata de clasa a6a thinking In mod sigur o folosestewinking, pentru ca nu are cu cine sa se distreze. Oricum daca iti place de ea spune-i, nu ai nimic ce pierde big grin. Bye :*

| Emanuelm a răspuns:

Fetele vad baietii mai mari ca ele foarte maturi si sunt coplesite in prezenta lor. Pe baietii de varsta lor nu prea-i baga-n seama pentru ca nu le fac sa tremure. N-ai ce face, cresti si ai sa te convingi cand esti mai mare.

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Şi ce? E mai smecher mai mare şi puternic. Ce dacă? Doar ea vrea să aibă un băiat mai superior ca ea nu inferior laughinglaughing Şi poate că ei nu sunt proşti ba din potrivă tu eşti invidios că nu te vrea pe tine deoarece eşti mic slăbuţ etc laughingrolling on the floorNimic nu e în capul lor mare lucru e diferienţa de 3 ani? laughing Între părinţii mei şi nu numai ai mei sunt 11 ani diferenţă! Deşteptule şi fraierule trezeştete la realitate

| adrian342 explică (pentru Roxiuttzaaa):

Hei fata cu fite, se vede ca esti una dintre ele.Nici nu ma cunosti...Pffff,nu sunt slabut ci dimpotriva. Oricum, conteaza ce ai in cap si apoi fizicul.Nici nu imi place de acea fata, desteapto

| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru adrian342):

Fetele sunt atrase de băieţi mai mari pentru că sunt mai buni! şi care e problema ta dacă ea iese cu un băiat din a 9a? laughing ratatule

| adrian342 explică (pentru Roxiuttzaaa):

Da ma'! Ai raspunsul castigator pentru prostie! Fraiero