| Doofenshmirtz a întrebat:

Bună,prieceni!
Odată am vrut să pun pe Facebook un video făcut din poze și pe fundal am atașat o melodie.Mi-a fost șters prima oară,și a doua,și a treia,și a patra (am schimbat de fiecare dată melodia,deoarece m-am gândit că e din cauza ei)Până m-am trezit cu un advertisment sau cam așa ceva. După,când am vrut să postez un video oarecare *nu același* nu mi-a fost permis. Practic,nu mai pot pune video-uri pe Facebook.
Ce pot face ca să îmi fie din nou permis? Trebuie să pun un filmuleț important,la care am depus muncă, și nu am cum.
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti pune sau transfera un fisier mare. Politica lor