| anonim_4396 a întrebat:

Prietena-mea ar vrea sa o invat 2-3 tehnici de autoaparare, puteti sa-mi descrieti cateva? Multumesc!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica vrea sa o inveti dar tu esti bâtă. Asa e cand te ia gura pe dinainte. Da-mi adresa ei ca o invat eu.

| Andreeush a răspuns:

Înscrie-o la karate.

| Plato a răspuns:

Cum sa inveti daca tu nu stii? Du-o la un profesionist, Krav-Maga, Aikido, chestii.

| ywar a răspuns:

Poti sa-i iei de martisor un pistol. cat te tine buzunarul: Glock, Smith&Wesson etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-e mila sa dau si dupa un tantar care imi bazaie noaptea pe la ureche...

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bun.

Eu dau cu piciorul sau pumnul în ouă laughing

pumn în mărul lu Adam laughing

Sau ii dai un cap în gură laughing

Eu astea le aplic pe iubitul meu big grin

| QElenaBoghiu a răspuns:

Aia e laughing

| QElenaBoghiu a răspuns:

Sărac ca sărac dar știi ca bătaia este rupă din rai? (unde dai crește) rolling on the floor

| QElenaBoghiu a răspuns:

Lasă că vi o meritați

| QElenaBoghiu a răspuns:

Pai forță iei nu se măsoară cu a ta sau a bărbaților în general.
Eu zic ca technicile sunt bune big grin